VÅRE LAG I ALDEREN 6-12 ÅR

Thomas Almli
Rolle: Lagleder, Hovedtrener lag, Økonomiansvarlig lag, Foreldrekontakt, Trener lag
E-post: almlithomas77@gmail.com
Telefon: 4791722753

Petter Lid
Rolle: Trener lag
E-post: petterlid@icloud.com
Telefon: 4791666703

Ingvild Halås
Rolle: Foreldrekontakt
E-post: ingvild.halas@gmail.com
Telefon: 4793883482

Kine Bergum
Rolle: Økonomiansvarlig lag
E-post: kinebergum@hotmail.com
Telefon: 4799774077

Ole Marius Eriksen
Rolle: Hovedtrener lag
E-post: olemariuseriksen@gmail.com
Telefon: 4791704095

Anders Skaugrud
Rolle: Hovedtrener lag
E-post: askaugrud@yahoo.no
Telefon: 4792848467

Runar Jakobsen
Rolle: Trener lag
E-post: jakob69@online.no
Telefon: 4790180769

Jarl Weddegjerde
Rolle: Trener lag
E-post:
Telefon: 4795268196

Amund Wedum
Rolle: Hovedtrener lag
E-post: amund.wedum@eidsiva.no
Telefon: 4799641774

Frode Klevrud
Rolle: Økonomiansvarlig lag, Trener lag
E-post: frode.klevrud@oa.no
Telefon: 4799579834

Ola Furuseth
Rolle: Lagleder
E-post: ola-furuseth@hotmail.com
Telefon: 4796509978

Thomas Kleppe
Rolle: Trener lag
E-post: eli.holthe@gmail.com
Telefon: 4747027294

Morten Erichsen
Rolle: Trener lag, Foreldrekontakt
E-post:
Telefon: 4793010442

Janne Olstad-Hamar
Rolle: Trener lag
E-post: olstadjanne@hotmail.com
Telefon: 4792095288

Tina Myhren
Rolle: Hovedtrener lag
E-post: tina.myhren@gmail.com
Telefon: 4797026755

Kristin Lønstad
Rolle: Lagleder, Økonomiansvarlig lag, Foreldrekontakt, Trener lag
E-post: klonstad@hotmail.com
Telefon: 4795251848

Ane Mæle
Rolle: Lagleder, Foreldrekontakt
E-post: ane_maele@hotmail.com
Telefon: 4799646961

Morten Stikbakke
Rolle: Lagleder, Økonomiansvarlig lag
E-post: mortenstikbakke@hotmail.com
Telefon: 4790672544

Tore Norland
Rolle: Trener lag
E-post: tore.norland@gmail.com
Telefon: 4792437046

Knut Syljuåsen
Rolle: Lagleder
E-post: knut1980@hotmail.com
Telefon: 4790809491

Sebastien Blanc
Rolle: Lagleder
E-post: sb@tonga-travel.no
Telefon: 4795883374

Bente Larsen
Rolle: Økonomiansvarlig lag, Foreldrekontakt
E-post: bentelarsen73@hotmail.com
Telefon: 4740699783

Frode Flåm
Rolle: Trener lag
E-post: frode@flaam.as
Telefon: 4798113097

Lars Klevenberg
Rolle: Lagleder
E-post: lars.klevenberg@gmail.com
Telefon: 4792467850

Kjetil Kringen
Rolle: Lagleder, Hovedtrener lag
E-post: kjetil.kringen@gmail.com
Telefon: 4740068456

Stian Håheim
Rolle: Trener lag
E-post: stihaa@hotmail.com
Telefon: 4797120157

Thomas Almli
Rolle: Lagleder, Hovedtrener lag, Økonomiansvarlig lag, Foreldrekontakt, Trener lag
E-post: almlithomas77@gmail.com
Telefon: 4791722753

Rune Kristensen
Rolle: Hovedtrener lag
E-post: runekristensen77@gmail.com
Telefon: 4748239852

Kine Bergum
Rolle: Økonomiansvarlig lag
E-post: kinebergum@hotmail.com
Telefon: 4799774077

Espen Saksen
Rolle: Hovedtrener lag
E-post: e_saksen@hotmail.com
Telefon: 4745612046

Trude Aven
Rolle: Foreldrekontakt
E-post: trudebo_80@hotmail.com
Telefon: 4791384506

Patrik Nyhagen
Rolle: Trener lag
E-post: patriknyhagen@hotmail.com
Telefon: 4795295036

Hans Christian Andersen
Rolle: Lagleder, Foreldrekontakt
E-post: hcandersen@hotmail.no
Telefon: 4797683571

Katja Slåtten
Rolle: Hovedtrener lag, Trener lag
E-post: katja_bp@hotmail.com
Telefon: 4746668143

Ane Mæle
Rolle: Lagleder, Foreldrekontakt
E-post: ane_maele@hotmail.com
Telefon: 4799646961

Patrick Furuseth Nilsen
Rolle: Hovedtrener lag, Økonomiansvarlig lag, Trener lag
E-post: paddyfnilsen@gmail.com
Telefon: 4747507210

Kent Nymoen
Rolle: Lagleder, Hovedtrener lag, Økonomiansvarlig lag
E-post: kent_rene_nymoen@hotmail.com
Telefon: 4797736053

Kristin Lønstad
Rolle: Lagleder, Økonomiansvarlig lag, Foreldrekontakt, Trener lag
E-post: klonstad@hotmail.com
Telefon: 4795251848

Vidar Sveum Tveite
Rolle: Hovedtrener lag
E-post: vidar.tveite@gmail.com
Telefon: 4795916096

Børge Brown
Rolle: Trener lag
E-post: borgebrown@gmail.com
Telefon: 4797143552

Jonny Finstad
Rolle: Trener lag
E-post:
Telefon: 4797764371

Tone Haugom
Rolle: Økonomiansvarlig lag
E-post: tone.haugom@gmail.com
Telefon: 4798079306

Ronny Falch
Rolle: Lagleder, Foreldrekontakt
E-post: ronn-fa@online.no
Telefon: 4791303040

Hege Skyberg
Rolle: Lagleder
E-post: h_nergard@hotmail.com
Telefon: 4793255109

Håvard Aass
Rolle: Trener lag
E-post: aassprivat@gmail.com
Telefon: 4791577415

Lars Elton Myhre
Rolle: Trener lag
E-post: larseltonmyhre@gmail.com
Telefon: 4748265801

Dallas Skoglund
Rolle: Lagleder, Hovedtrener lag, Økonomiansvarlig lag, Trener lag, Foreldrekontakt
E-post: dallasskoglund@yahoo.com
Telefon: 4747058235

Lagledelse:
Ida Marie Ringerud (T)
idamarieringerud@gmail.com
99428203

Trond Jostad (Facbook)
Trond@jostad.info
91384506

Sjur Letnes Fossum (T)
sjurLfossum@hotmail.com
48042474

Geir Thune (T)
geir.thune@norconseult.com
90594680

Elisabeth Moe (F)
elimoe77@gmail.com
95145569

Per Kristian Espelund (T)
pk@kubikk.xyz
91316163

Aril Johansen (T)

Karen Stampen (L)
45207900

SK Gjøvik-Lyn
Right Menu Icon