KONTAKT OSS

styremedlemmer

geir

Geir Langedrag

Styreleder

Geir.Langedrag@gjoviklyn.no

thorbjoern

Thorbjørn Lønstad

Nestleder

thorbjorn.lonstad@gjoviklyn.no

jan_ivan

Jan Ivan Solheimsnes

Leder yngres avdeling

jan.solheimsnes@gjoviklyn.no

jon

Jon Kveseth

Økonomiansvarlig

Jon.Kveseth@gjoviklyn.no

hanna

Hanna Håker

Styremedlem marked

hanna.haker@gjoviklyn.no

dag_erland

Dag Erland Olsen

Sportslig leder senior

dag.erland.olsen@gjoviklyn.no

odd

Odd Nordengen

Styremedlem arrangement

odd.nordengen@gjoviklyn.no

hege_engen

Hege Engen

Media

hege.engen@gjoviklyn.no

stig_morten_kristiansen

Stig Morten Kristiansen

Klubbutvikling

stig.kristiansen@gjoviklyn.no

ansatte trenere

espen_haug

Espen Haug

Hovedtrener A-lag og Sportssjef

Espen.Haug@gjoviklyn.no

chris

Chris Coates

Hjelpetrener A-lag og ansvar for Team SK Gjøvik-Lyn

chris.coates@gjoviklyn.no

richard_taylor

Richard Taylor

Spillerutvikler Ungdomsavdeling

richard.taylor@gjoviklyn.no

andre henvendelser

ARVE HANSEN

Daglig drift og generelle henvendelser

post@gjoviklyn.no

 KRISTOFFER SOLHEIMSNES

Inntektsbringende tiltak

kristoffer.solheimsnes@gjoviklyn.no

Andre spørsmål?
Hvor finner du oss?

SK Gjøvik-Lyn
Postboks 260, 2803 GJØVIK

ORGANISASJONSNR: 937203284 

SK Gjøvik-Lyn
Right Menu Icon