Bowling 1 Gjøvik og SK Gjøvik-Lyn – Gratis bowling, pizza og fotball

Publisert

Vi lader opp til ny seriekamp i PostNordligaen mot Brann 2 på hjemmebane mandag den 7. august!

Sammen med en av våre største samarbeidspartnere; Bowling 1 og Pizzabakeren i Gjøvik inviterer vi til en fantastisk dag med bowling, pizza og fotball. I en tid hvor man erfarer høye kostnader og resultatet av dette blir utenforskap ønsker SK Gjøvik-Lyn å skape en gratis dag sammen med barn i alderen 6 – 12 år. Dette også for å styrke fellesskapet i klubben med å skape tilhørighet og tilknytning til klubben. Både klubbens egne medlemmer og andre får mulighet å delta. Det er satt et tak på opptil 80 barn.

Bowling 1 stiller sine lokaler til disposisjon for både bowling og pizza før kampen mot Brann 2 mandag 07.08. fra kl. 1300 til 1500.  Vi oppfordrer alle til å ha med voksne. Påmelding gjøres ved å sende en epost til: Post@gjoviklyn.no. Skriv navn på barnet, alder, navn på foresatte som blir med og telefonnummer. Oppmøte direkte i Bowling 1-lokalene i Trondhjemsvegen 83. Det er førstemann til mølla-prinsippet som gjelder. Frist for påmelding er fredag 4. august kl. 1600. Vi tar sikte på å gå samlet bort til Gjøvik stadion for å se på kampen etter at vi er ferdige med å bowle og spise pizza.

Nevner at Bowlingen og Pizzabakeren er kampsponsor denne dagen mot Brann 2, og også stiller  med bestemannspremie.

En stor takk til Bowling 1 og Pizzabakeren i Gjøvik for alt dere gjør for klubben vår og våre medlemmer!

 

Flere
nyheter

SK Gjøvik-Lyn
Right Menu Icon