Teamup Helse AS styrker samarbeidet med klubben

Publisert

Teamup Helse AS og SK Gjøvik-Lyn styrker samarbeidet sammen, internt og eksternt.

Ett år har gått siden Teamup Helse AS og SK Gjøvik-Lyn startet samarbeidet. Ikke bare har de bidratt i rene penger, men de var også vært sammen med oss om Prosjektet «Best uten ball» . Gjennom prosjektet har vi skapt mye og vi er svært takknemlige for hva vi har fått til; samarbeid om gjennomføring av våre hjemmekamper i PostNord-ligaen, på FFO og ikke minst arrangerte de en fantastisk dag med aktiviteter i vannsport sammen med A-laget.

Dialogen om hvordan vi sammen kan styrke vårt samarbeid har pågått siden sesongen var over. En ting er sikkert; prosjektet «Best uten ball» er noe vi vil videreutvikle i årene som kommer, og vi har sammen med Teamup Helse AS et ønske om å skape mer for de som trenger det. I tillegg går Teamup Helse AS inn som en enda større partner i klubben vår, og blir nå ambassadører. Med dette øker de sin synlighet og bidrar til en enda større aktivitet i klubben vår. Vi er svært takknemlige for dette, og gleder oss til veien videre.

Ønsker du å vite mer om deres prosjekter kan du se her: https://www.teamuphelse.no/
Du kan også se & lytte til Podcasten deres her: https://www.youtube.com/@teamup.podcast

Vi gleder oss til fortsettelsen av samarbeidet! For gjøvik, sammen.

Flere
nyheter

SK Gjøvik-Lyn
Right Menu Icon