SK Gjøvik-Lyn sterkt representert på Kretslaget!

Publisert

Det nå bekreftet at 6 spillere fra 2010 – årgangen er tatt ut; 4 gutter og 2 jenter.

Noen dager før jul fikk SK. Gjøvik-Lyn en hyggelig beskjed ifra NFF Indre Østland. Etter høstens sonesamlinger er det nå bekreftet at hele 6 spillere fra 2010 – årgangen er tatt ut på kretslaget; 4 gutter og 2 jenter. Dermed er SK. Gjøvik-Lyn sterkt representert hos kretsen i sesongen 2023.

Hele klubben og styret er svært stolte over dette, og det beviser at det gror godt blant de yngre i klubben vår. Det er nå jobben starter for å utvikle seg videre, men kanskje en dag ser vi disse spillerne på vårt eget A-lag eller i større ligaer. En ekstra gratulasjon rettes også til trenere og lagledelse rundt 2010 – årgangen.   Ikke nok med at vi har spillere på kretslaget, skal klubbens egen «Abdi» være trener på jenter 2010.

Vi Gratulerer!

Flere
nyheter

SK Gjøvik-Lyn
Right Menu Icon