Little Eataly blir 1902-partner – Tilbyr medlemsrabatter i Italienske omgivelser

Publisert

I koselige lokaler på CC Gjøvik finner du Little Eataly. Lokalene gir deg litt følelsen av å sitte på et gatehjørne i Italia, og det er nettopp det pizzarestauranten ønsker å tilby; steinovnsbakt pizza, deilig focaccia, italiensk espresso og andre typiske småretter.

Du kan spise her, eller ta med hjem. Hyggelig og serviceinnstilt betjening hjelper deg alltid med et smil.
Little Eataly ønsker med sitt engasjement i klubben vår å gjøre seg mer synlige blant våre medlemmer og i bybildet.

Restauranten tilbyr 20% rabatt på all mat til våre medlemmer i SK Gjøvik-Lyn.

De vil i tillegg tilby ekstra rabatterte priser når vårt lag i PostNord-ligaen spiller på Gjøvik Stadion og på denne måten tilby et samlingspunkt i forkant av våre hjemmekamper.

Vi i SK Gjøvik-Lyn er glade for at Little Eataly ønsker å være med på laget vårt. Som klubb er vi alltid opptatt av å finne samarbeidspartnere som er gunstige både for klubbdriften og samtidig gi våre medlemmer gode medlemsfordeler.

Flere
nyheter

SK Gjøvik-Lyn
Right Menu Icon