Certego AS ny 1902-partner

Publisert

SK Gjøvik-Lyn har over lang tid hatt et samarbeid med Certego. Det er svært gledelig at de nå ønsker å gå sterkere inn i klubben vår og blir en 1902-partner.

Bedriften med historie tilbake til 1981 er den lokale avdelingen av selskapet, som er en ledende nordisk leverandør av komplette sikkerhetsløsninger. Virksomheten henvender seg mot både bedrift og privatmarkedet og har egen butikk på Gjøvik.

Kildal og Sørgen hos Certego ser på samarbeidet med SK Gjøvik-Lyn som en god mulighet til å profilere seg mot våre medlemmer og våre samarbeidspartnere. Det å ta del i våre partnertreff samt å være en positiv bidragsyter ovenfor vår klubb er noe de ser på som svært interessant.

Klubben er veldig fornøyd med å få Certego på plass. Kristoffer Solheimsnes hos SK Gjøvik-Lyn sier virksomheten vil styrke vår partnerpool ytterligere, ettersom vi får inn en helt ny bransje blant våre samarbeidspartnere.

Flere
nyheter

SK Gjøvik-Lyn
Right Menu Icon