Interiørhuset 4×48 inn som Gullpartner!

Publisert

Tidligere spiller i SK Gjøvik-Lyn Petter Ramsberg er butikksjef for Interiørhuset og ser frem til å samarbeide med oss. Han ser en stor mulighet i å tilby gode produkter og tjenester ovenfor våre medlemmer og samarbeidspartnere.

De er også svært stolte over at klubben nå har rykket opp, og tatt steget tilbake til Norsk toppfotball.

Interiørhuset 4×48 er dermed en av våre nyeste tilskudd av samarbeidspartner. Butikken har eksistert i noen år, men har nylig flyttet til Rambekk i store og flotte lokaler. Her finner du alt av fliser og tilbehør fra Flisekompaniet samt kjøkken, bad og garderobe Fra JKE Design og  Nettoline. Interiørhuset kjennetegner av en trivelig, kunnskapsrik og serviceinnstilt betjening.

Kristoffer Solheimsnes som har gjort avtalen for klubben vår er stolt over å ha fått med Interiørhuset 4×48 med på laget, og at man allerede er i gang med planlegging av en rekke aktiviteter for våre medlemmer og samarbeidspartnere.

Velkommen på laget!

_______________________________________________________________________

Interiørhuset 4×48

Rambekkvegen 2

Interiørhuset er en butikk bestående av JKE kjøkken, Varmefag og Flisekompaniet

Tlf: 48 48 48 48

Epost: post@4×48.no

Adr: Rambekkvegen 2, 2816

Åpningstider

Mandag–Torsdag: 07:00–18:00

Fredag: 07:00–17:00

Lørdag: 10:00–15:00

Flere
nyheter

SK Gjøvik-Lyn
Right Menu Icon