CC Gjøvik med ny 3 års avtale og en en del av Lyn Lauget!

Publisert

Markedssjef i CC Eiendom Vibeke Askevold har signert en 3 årsavtale med klubben vår og vil bli en del av Lyn Lauget som består av våre aller viktigste partnere som vi vil samarbeide ekstra tett med.

CC har vært en av vår viktigste og mest synlige støttespillere i en årrekke og vi er stolte over at vi nå har skrevet en ny 3 års avtale som strekker seg ut 2024. Det vil si at det fortsatt vil være CC som pryder alle klubbens shortser også i årene som kommer.

Avtalen med CC inneholder også flere felles aktiviteter som vi ser frem til. Vi vil fortsette med Fotballens Dag som var en stor suksess både for oss og CC. I tillegg vil vi gjennomføre moteshow og et kick før seriestart med A-laget. Og vi vil planlegge flere aktiviteter i løpet av årene som kommer.

Vibeke Askevold sier følgende om avtalen: «Det er viktig for CC Gjøvik å støtte SK Gjøvik-Lyn fordi de er en svært viktig klubb og arena for mange barn og unge i Gjøvik. Vi gleder oss til å videreutvikle samarbeidet og bidra til et viktig samfunnsansvar sammen med de. Vi er også glade for at klubben viser at de har ambisjoner på ulike nivåer.»

Styreleder i SK Gjøvik-Lyn, Geir Langedrag, sier at CC er en nøkkelpartner som kan bidra på flere måter for klubben. Selvsagt gjennom å støtte oss gjennom en samarbeidsavtale men også at vi sammen kan bidra til at Gjøvik By er attraktiv og synlig. Langedrag avslutter med at det var viktig for klubben å få på plass denne avtalen og at dette bidrar med at klubben kan tenke langsiktig.

______________________________________________________________________

CC Gjøvik ble etablert i 1986 og har vært i kontinuerlig utvikling siden den gang. Senteret har hatt fire større utbygginger og fremstår nå med 40.000 kvm og 1200 p-plasser.

Senteret har 80 leietakere og er innlandets største kjøpesenter i både omsetning og kvm.

Service

 • Informasjon i 1. etasje
 • 2 minibanker i 1. etasje ved Burger King
 • Gratis utlån av rullestol
 • CC Gavekort kan benyttes på CC Gjøvik, CC Hamar og CC Mart’n på Hamar. Se mer her.
 • Instabox
 • Gratis Wifi
 • Gratis utlån av Kid Cars
 • Stellerom i 1.etasje ved Rituals og i 2. etasje ved Little Eataly
 • Oppbevaringsskap i 1. etasje nordre inngang
 • Ammerom i 1. etasje ved Rituals. Kode får du i informasjonen
 • 3 timer gratis kundeparkering. Parkering CC
 • Scooter og sykkelparkering på henviste plasser
 • HC-parkering ved alle innganger, også i p-huset og i parkeringskjelleren
 • Ladestasjoner for el-biler, ute ved rv 4 og plan 1 i p-huset

Flere
nyheter

SK Gjøvik-Lyn
Right Menu Icon