Kampoppsett A-lag herrer

Publisert

Endelig er oppsettet klart og vi gleder oss til å se dere på stadion!

Runde 1 (08.08-09.08)

Rommen – Toten
Raufoss 2 – Gjelleråsen
Grorud 2 – Lørenskog
FUVO – Elverum
Nybergsund – Kongsvinger 2
Lillestrøm 2 – Brumunddal
Ullensaker/Kisa 2 – Gjøvik/Lyn

Runde 2 (15.08-16.08)

Gjøvik/Lyn – Lillestrøm 2
Lørenskog – Ullensaker/Kisa 2
Toten – Nybergsund
Brumunddal – Grorud 2
Gjelleråsen – FUVO
Kongsvinger 2 – Rommen
Elverum – Raufoss 2

Runde 3 (22.08-23.08)

Rommen – Brumunddal
Raufoss 2 – Toten
Grorud 2 – Gjelleråsen
FUVO – Gjøvik/Lyn
Nybergsund – Lørenskog
Lillestrøm 2 – Kongsvinger 2
Ullensaker/Kisa 2 – Elverum

Runde 4 (29.08-30.08)

Gjøvik/Lyn – Raufoss 2
Lørenskog – Rommen
Toten – FUVO
Brumunddal – Nybergsund
Gjelleråsen – Ullensaker/Kisa 2
Kongsvinger 2 – Grorud 2
Elverum – Lillestrøm 2

Runde 5 (05.09-06.09)

Rommen – Lillestrøm 2
Lørenskog – Elverum
Toten – Gjøvik/Lyn
Grorud 2 – Raufoss 2
FUVO – Ullensaker/Kisa 2
Nybergsund – Gjelleråsen
Kongsvinger 2 – Brumunddal

Runde 6 (12.09-13.09)

Gjøvik/Lyn – Grorud 2
Raufoss 2 – FUVO
Brumunddal – Lørenskog
Gjelleråsen – Toten
Lillestrøm 2 – Nybergsund
Elverum – Kongsvinger 2
Ullensaker/Kisa 2 – Rommen

Runde 7 (19.09-20.09)

Gjøvik/Lyn – Gjelleråsen
Lørenskog – FUVO
Toten – Elverum
Grorud 2 – Lillestrøm 2
Brumunddal – Ullensaker/Kisa 2
Nybergsund – Rommen
Kongsvinger 2 – Raufoss 2

Runde 8 (26.09-27.09)

Rommen – Grorud 2
Raufoss 2 – Brumunddal
FUVO – Nybergsund
Gjelleråsen – Kongsvinger 2
Lillestrøm 2 – Lørenskog
Elverum – Gjøvik/Lyn
Ullensaker/Kisa 2 – Toten

Runde 9 (03.10-04.10)

Gjøvik/Lyn – Rommen
Lørenskog – Kongsvinger 2
Toten – Lillestrøm 2
Brumunddal – FUVO
Nybergsund – Grorud 2
Elverum – Gjelleråsen
Ullensaker/Kisa 2 – Raufoss 2

Runde 10 (10.10-11.10)

Rommen – Gjelleråsen
Lørenskog – Raufoss 2
Grorud 2 – FUVO
Brumunddal – Gjøvik/Lyn
Nybergsund – Elverum
Kongsvinger 2 – Toten
Lillestrøm 2 – Ullensaker/Kisa 2

Runde 11 (17.10-18.10)

Gjøvik/Lyn – Lørenskog
Raufoss 2 – Rommen
Toten – Grorud 2
FUVO – Kongsvinger 2
Gjelleråsen – Lillestrøm 2
Elverum – Brumunddal
Ullensaker/Kisa 2 – Nybergsund

Runde 12 (24.10-25.10)

Rommen – FUVO
Lørenskog – Gjelleråsen
Grorud 2 – Elverum
Brumunddal – Toten
Nybergsund – Gjøvik/Lyn
Kongsvinger 2 – Ullensaker/Kisa 2
Lillestrøm 2 – Raufoss 2

Runde 13 (31.10-01.11)

Gjøvik/Lyn – Kongsvinger 2
Raufoss 2 – Nybergsund
Toten – Lørenskog
FUVO – Lillestrøm 2
Gjelleråsen – Brumunddal
Elverum – Rommen
Ullensaker/Kisa 2 – Grorud 2

Share on facebook
Share on twitter

Flere
nyheter

SK Gjøvik-Lyn
Right Menu Icon